Cannes Boat Show 2017!
Har ni markerat den 12 till 17 spetember i era kalendrar? Är flyg och hotell bokade?
För Cannes Boat Show är en underbar utomhusmässa mitt i stan som i år är öppen från 12 september till 17 september och är något man inte vill missa. Fair Marin kommer att finnas på mässan för att välkomna er och visa Fairline & Cranchi´s fantastiska båtar.
Fairline Targa 63 GTO har världspremiär på mässan. Det är den första Fairline modellen designad av superyacht designern Alberto Mancini. Ett öppningsbart stort panorama glastak med sittbrunns-dörrar som försvinner ner i durken ger Targa 63 GTO dig fördelarna av både en Open och en GT.
Är ni intresserade att gå på detta härliga evenemang så hör av er till oss så vi kan se om vi kan göra upplevelsen ännu bättre för er. Vi ser framemot att träffa er och prata lite båt på franska rivieran. Varmt välkomna!
Fler nyheter

Allt för sjön
Allt för Sjön i Stockholm Torsdag 9 mars – söndag 12 marsTorsdag 16 mars – söndag 19 mars Besök oss gärna i monter A11:20, Fair

Båtmässan i Göteborg
4-12 Februari 2023 Svenska Mässan, Göteborg Fair Marin har en egen monter med Fairline F//Line 33 i B Hallen B06:42. Iron boats och Highfield boats

Boot Düsseldorf 2023
Mässan Boot 2023 i Düsseldorf Fairline Yachts och Cranchi Boats kommer att visa upp ett spännande urval av nya och branschledande modeller på mässan Boot