Fairline Yachts prisas och nomineras!
Fairline Yachts fortsätter att visa framfötterna i yachtindustrin. Senast tog Fairline hem priset International Dealer Development Award på Boat Builder Awards 2017 som hölls i Amsterdam. Juryn berömde det nära samarbete Fairline har med sitt återförsäljarnätverk samt för den transparenta och produktiva relationen med sina återförsäljare.
Inför Motor Boat Awards 2018 är hela tre Fairline båtar med i slutnomineringarna. Den splitter nya och redan prisbelönta Targa 63 GTO är nominerad likväl Targa 53 Open och Squadron 53. Detta visar på att Fairline är på väg i en riktning som är tidsenlig och i framkant med sina senaste modeller.
Ring oss för mer information angående leveranser och modeller för Fairline.
Vi ser framemot att träffa er och prata lite båt!
Fler nyheter

FAIRLINE presenterar en ny modell
FAIRLINE presenterar en ny modell Fairlines eleganta och sportiga daycruiser, F//LINE 33, har tagit marknaden med storm sedan lanseringen vid den senaste Yachting Festivalen i

DÜSSELDORF BOAT SHOW JANUARY 2023
DÜSSELDORF BOAT SHOW JANUARY 2023 Båtmässan 2022 blev tyvärr inställd men nu ser vi fram emot DÜSSELDORF BOAT SHOW 2023, välkomna!

Sjösättningen är i full gång på Svinninge Marina
Sjösättningen är i full gång på Svinninge Marina Det är vår i luften och här på Svinninge Marina är sjösättningen i full gång! Bryggan